Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,8% sub estimat
Upgrade al infrastructurii de stocare
- Număr anunț
- CN1041499
- Autoritate contractantă
- Banca Nationala a Romaniei (CUI 361684)
- Furnizor / câștigător
- STAR STORAGE S.A. (CUI 13289912)
- Cod CPV
- 30233000-1 · Dispozitive de stocare si citire (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.009.870 RON
- Valoare atribuită
- 2.955.289,66 RON 1,8% sub estimat
- Data publicării
- 14.04.2022 19:01
- Anunț de atribuire
- CAN1085671
- Termen limită
- 20.05.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 075-199324
- Documentație de atribuire
- DF1143567
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini - upgr infr stocare - LOT 1-semnat.docx.p7s
- Caiet de sarcini - upgr sw Brocade - LOT 2-semnat.docx.p7s
- FisaDate_DF1143567.pdf
- Formulare-semnat.docx.p7s
- proiect contract upgrade al infrastructurii de stocare-semnat.docx.p7s
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 3.009.870 RON Adjudecat: 2.955.289,66 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Upgrade al infrastructurii de stocare si arhivare aferenta unor… | 1.707.660 RON | STAR STORAGE SA | 1.663.189,66 RON ↓2,6% |
| 2 | Upgrade al switch-urilor Brocade de tip fiber channel | 1.302.210 RON | STAR STORAGE SA | 1.292.100 RON ↓0,8% |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
STAR STORAGE S.A. CUI RO 13289912
Valoare atribuită
2.955.289,66 RON
din 3.009.870 RON estimat
1,8%
Adjudecat la 98,2% din estimat · economie 54.580,34 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.