Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 13,8% sub estimat

SERVICII DE SUPRAVEGHERE ȘI DESERVIRE A SISTEMULUI DE AUTOMATIZARE AL CENTRALELOR TERMICE

Număr anunț
CN1041407
Autoritate contractantă
ACADEMIA DE STUDII ECONOMICE BUCURESTI (CUI 4433775)
Furnizor / câștigător
ELCOS SERVICE SRL (CUI 10185240)
Cod CPV
71700000-5 · Servicii de monitorizare si de control (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.440.000 RON
Valoare atribuită
1.240.800 RON 13,8% sub estimat
Data publicării
13.04.2022 17:00
Anunț de atribuire
CAN1085955
Termen limită
16.05.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 075-201967
Documentație de atribuire
DF1143456

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ELCOS SERVICE SRL CUI RO 10185240

Valoare atribuită

1.240.800 RON

din 1.440.000 RON estimat 13,8%

Adjudecat la 86,2% din estimat · economie 199.200 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.