Atribuită Anunț de participare

Acord cadru privind furnizarea de LEMNE DE FOC DE ESENTA TARE

Număr anunț
SCN1093662
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI VASLUI (CUI 17095927)
Furnizor / câștigător
TERRANUTZ SRL (CUI 31018440)
Cod CPV
03418100-4 · Lemn de esenta tare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
595.400 RON
Valoare atribuită
839.680 RON
Data publicării
27.09.2021 08:58
Anunț de atribuire
SCNA1061650
Termen limită
13.10.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1125566

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
TERRANUTZ SRL CUI RO 31018440

Valoare atribuită

839.680 RON

din 595.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.