Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 7,1% sub estimat
Servicii de proiectare de urbanism pentru întocmire Plan Urbanistic Zonal „Realizare parcare publică”
- Număr anunț
- SCN1093661
- Autoritate contractantă
- Municipiul Slobozia (CUI 4365352)
- Furnizor / câștigător
- MBA Urban Design (CUI 41478178)
- Cod CPV
- 71410000-5 · Servicii de urbanism (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 42.000 RON
- Valoare atribuită
- 39.000 RON 7,1% sub estimat
- Data publicării
- 27.09.2021 08:56
- Anunț de atribuire
- SCNA1062800
- Termen limită
- 11.10.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1125554
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet sarcini PUZ PARCARI-semnat.doc.p7s
- Certificat de urbanism 24001-2021-semnat.pdf.p7s
- Certificat de urbanism 24002-2021-semnat.pdf.p7s
- Contract-cadru PUZ parcare publica viza CFP-semnat.pdf.p7m
- Extras CF 37622-semnat.pdf.p7s
- Extras CF 39549-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1125554.pdf
- Formulare -semnat.doc.p7s
- Plan incadrare in zona-semnat.pdf.p7s
- Tema de proiectare, Nota conceptuala si HCL aprobare-semnat.pdf.p7s
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MBA Urban Design CUI 41478178
Valoare atribuită
39.000 RON
din 42.000 RON estimat
7,1%
Adjudecat la 92,9% din estimat · economie 3.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.