Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere si servicii conexe pentru transportul feroviar si pentru alte echipamente (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare
Reparații curente la electromecanisme de macaz tip EM5, EM5R
- Număr anunț
- CN1041536
- Autoritate contractantă
- Compania Nationala de Cai Ferate "CFR" - SA (CUI RO11054529)
- Furnizor / câștigător
- SPIACT CRAIOVA S.A. (CUI 14452049)
- Cod CPV
- 50220000-3 · Servicii de reparare si de intretinere si servicii conexe pentru transportul feroviar si pentru alte echipamente (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.255.412 RON
- Valoare atribuită
- 8.764.975 RON
- Data publicării
- 14.04.2022 19:01
- Anunț de atribuire
- CAN1082600
- Termen limită
- 08.06.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 075-205546
- Documentație de atribuire
- DF1143823
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SPIACT CRAIOVA S.A. CUI RO 14452049
Valoare atribuită
8.764.975 RON
din 8.255.412 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro