Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Up-gradare software pentru testarea dinamicii autocamioanelor și vehiculelor militare
- Număr anunț
- CN1035351
- Autoritate contractantă
- UM 02499 BUCURESTI (CUI 5129783)
- Furnizor / câștigător
- ROMSYM DATA SRL (CUI 2624809)
- Cod CPV
- 48461000-7 · Pachete software analitice sau stiintifice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 193.277,31 RON
- Valoare atribuită
- 193.000 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 28.09.2021 14:27
- Anunț de atribuire
- CAN1070121
- Termen limită
- 29.10.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1125614
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROMSYM DATA SRL CUI RO 2624809
Valoare atribuită
193.000 RON
din 193.277,31 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 277,31 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.