Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 49,8% sub estimat
Achizitie Echipamente IT si licente
- Număr anunț
- SCN1093775
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL SCOLAR JUDETEAN ALBA (CUI 4562648)
- Furnizor / câștigător
- INFOGRUP SRL (CUI 8266084)
- Cod CPV
- 30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 197.600 RON
- Valoare atribuită
- 99.219 RON 49,8% sub estimat
- Data publicării
- 28.09.2021 10:09
- Anunț de atribuire
- SCNA1061690
- Termen limită
- 12.10.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1125655
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (6)
Estimat: 197.600 RON Adjudecat: 99.219 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Achizitie Laptop(computer portabil) | 30.000 RON | Anulat | — |
| 2 | Achizitie set licente(licenta operare laptop,licenta office lap… | 21.600 RON | INFOGRUP S.R.L. | 54.495 RON |
| 3 | Achizitie videoproiectoare | 21.600 RON | Anulat | — |
| 4 | Achizitie imprimanta | 26.400 RON | S.C. IT CLICK & SERVICE SRL S.R.L. | 18.036 RON ↓31,7% |
| 5 | Achizitie multifunctionala | 50.000 RON | — | |
| 6 | Achizitie ecran interactiv | 48.000 RON | PRAGMA COMPUTERS S.R.L. | 26.688 RON ↓44,4% |
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
INFOGRUP SRL CUI RO 8266084
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PRAGMA COMPUTERS SRL CUI RO 3164881
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
IT CLICK & SERVICE SRL CUI 33597275
Valoare atribuită
99.219 RON
din 197.600 RON estimat
49,8%
Adjudecat la 50,2% din estimat · economie 98.381 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.