Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 12,1% sub estimat

Piese pentru echipamente de laborator II

Număr anunț
SCN1093774
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE -ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA BANAT (CUI RO23886284)
Furnizor / câștigător
ANALYTIK-JENA-ROMANIA S.R.L. (CUI 11795620)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
47.371,50 RON
Valoare atribuită
41.659,80 RON 12,1% sub estimat
Data publicării
28.09.2021 10:00
Anunț de atribuire
SCNA1062957
Termen limită
11.10.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1125607

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (9)

Adjudecat: 41.659,80 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Piese pentru Incubator CBO5
2 Piese penttru analizor mercur
3 Piese pentru analizor TOC
4 Piese pentru gaz cromatograf MUSO 2.740 RON
5 Piese pentru spectrofotometru absorbtie atomica Contr AA 700 ANALYTIK-JENA-ROMANIA S.R.L. 13.944 RON
6 Piese pentru spectrofotometru absorbtie atomica Duo 280 FS Agilrom Scientific 4.390,80 RON
7 Piese pentru aparat apa ultrapura MiliQ EMSAR S.R.L. 7.790 RON
8 Piese pentru aparat apa ultrapura Labostar
9 Piese pentru bidistilator GFL 2304 LABORATORIUM S.R.L. 12.795 RON

Participanți · 7 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
EMSAR SRL CUI RO 2833465
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
MUSO SRL CUI RO 22664921
Încă 4 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

41.659,80 RON

din 47.371,50 RON estimat 12,1%

Adjudecat la 87,9% din estimat · economie 5.711,70 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.