Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 18,9% sub estimat
Furnizare de "Echipamente informatice"
- Număr anunț
- SCN1093764
- Autoritate contractantă
- U.M.0296 BUCURESTI (CUI 14381010)
- Furnizor / câștigător
- ATHENEUM GROUP SRL (CUI 15687361)
- Cod CPV
- 30213000-5 · Computere personale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 246.050,38 RON
- Valoare atribuită
- 199.524 RON 18,9% sub estimat
- Data publicării
- 28.09.2021 09:19
- Anunț de atribuire
- SCNA1061494
- Termen limită
- 11.10.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1125550
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (3)
Estimat: 246.050,38 RON Adjudecat: 199.524 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Sistem de procesare tip 1 | 212.605,04 RON | S.C. ATHENEUM GROUP S.R.L. | 177.680 RON ↓16,4% |
| 2 | Sistem de procesare tip 2 | 21.848,74 RON | STREAM NETWORKS S.R.L. | 21.844 RON |
| 3 | Laptop | 11.596,60 RON | — |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ATHENEUM GROUP SRL CUI RO15687361
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
STREAM NETWORKS SRL CUI RO 9911870
Valoare atribuită
199.524 RON
din 246.050,38 RON estimat
18,9%
Adjudecat la 81,1% din estimat · economie 46.526,38 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.