Acasă · Licitații
· Servicii de gestionare a proiectelor, altele decat pentru lucrarile de constructie (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 18,8% sub estimat
Documentație tehnică necesară execuției lucrărilor de reamplasare și modernizarea stațiilor de transformare 20/6kV din cariere și prelungirea/scurtarea liniilor electrice aeriene de 2OkV în carierele Roșia, Pinoasa, Roșiuța
- Număr anunț
- SCN1093761
- Autoritate contractantă
- Societatea COMPLEXUL ENERGETIC OLTENIA SA (CUI RO30267310)
- Furnizor / câștigător
- TOP ENGINEERING DESIGN SRL (CUI 35869112)
- Cod CPV
- 79421000-1 · Servicii de gestionare a proiectelor, altele decat pentru lucrarile de constructie (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 429.900 RON
- Valoare atribuită
- 349.120 RON 18,8% sub estimat
- Data publicării
- 28.09.2021 09:15
- Anunț de atribuire
- SCNA1062902
- Termen limită
- 12.10.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1125487
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
TOP ENGINEERING DESIGN SRL CUI RO 35869112
Asociați 1
ELCO SRL CUI RO 17549527
Valoare atribuită
349.120 RON
din 429.900 RON estimat
18,8%
Adjudecat la 81,2% din estimat · economie 80.780 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.