Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 80,4% sub estimat
Furnizare lotizat –„ Lot 1 - Autoturism SUV 4x4 – (1 buc.); Lot 2 – Autoutilitară Break – (2buc.); Lot 3 - Autoturism SUV 4x2 – (1 buc.) si Lot 4 – Autoturism Berlină – (1buc.)”.
- Număr anunț
- SCN1093749
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE APA ORADEA S.A. (CUI RO54760)
- Furnizor / câștigător
- AUTO BARA & CO SRL (CUI 6733663)
- Cod CPV
- 34111100-9 · Breakuri (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 382.239 RON
- Valoare atribuită
- 74.739 RON 80,4% sub estimat
- Data publicării
- 28.09.2021 08:53
- Anunț de atribuire
- SCNA1060360
- Termen limită
- 12.10.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1125701
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
AUTO BARA & CO SRL CUI RO 6733663
Valoare atribuită
74.739 RON
din 382.239 RON estimat
80,4%
Adjudecat la 19,6% din estimat · economie 307.500 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.