Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,6% sub estimat
Furnizare Reactivi pentru analize de sange 1
- Număr anunț
- SCN1093739
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02489 GALATI (CUI 3346980)
- Furnizor / câștigător
- NOVAINTERMED SRL (CUI 6220293)
- Cod CPV
- 33696200-7 · Reactivi pentru analize de sange (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.900 RON
- Valoare atribuită
- 15.803,50 RON 0,6% sub estimat
- Data publicării
- 28.09.2021 08:21
- Anunț de atribuire
- SCNA1059733
- Termen limită
- 05.10.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1125661
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
NOVAINTERMED SRL CUI RO 6220293
Valoare atribuită
15.803,50 RON
din 15.900 RON estimat
0,6%
Adjudecat la 99,4% din estimat · economie 96,50 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.