Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 48,7% sub estimat
Contract de furnizare dotari aferente obiectivului de investitii "Modernizare, reabilitare si dotare Scoala V-VIII - Liceul Petrache Poenaru (C1), modernizare, extindere si dotare sala de sport (C2), desfiintare cladire (C3), construire terenuri de sport si imprejmuire"
- Număr anunț
- CN1041595
- Autoritate contractantă
- ORAS BALCESTI (CUI 2541720)
- Cod CPV
- 39160000-1 · Mobilier scolar (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 643.400 RON
- Valoare atribuită
- 329.942 RON 48,7% sub estimat
- Data publicării
- 15.04.2022 19:01
- Anunț de atribuire
- CAN1084361
- Termen limită
- 23.05.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 076-207110
- Documentație de atribuire
- DF1143969
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
EURODIDACTICA SRL CUI 21693430
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
ARTEMIS INDUSTRIE SRL CUI RO 17757609
Asociați 1
CAVI"S MOBILI CUI 37589151
Valoare atribuită
329.942 RON
din 643.400 RON estimat
48,7%
Adjudecat la 51,3% din estimat · economie 313.458 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.