Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 19,7% sub estimat
Mobilier pentru cămine studențești
- Număr anunț
- CN1041565
- Autoritate contractantă
- Universitatea din Bucuresti (CUI 4505502)
- Furnizor / câștigător
- NEW MOB EXPANSION SRL (CUI 29328333)
- Cod CPV
- 39100000-3 · Mobilier (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.577.593 RON
- Valoare atribuită
- 1.267.350 RON 19,7% sub estimat
- Data publicării
- 15.04.2022 19:00
- Anunț de atribuire
- CAN1085689
- Termen limită
- 25.05.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 076-206862
- Documentație de atribuire
- DF1144055
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (3)
Estimat: 1.577.593 RON Adjudecat: 1.267.350 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Obiecte de mobilier | 995.550 RON | NEW MOB EXPANSION | 765.000 RON ↓23,2% |
| 2 | Scaune | 43.243 RON | PROMTINTER EXPERT SRL | 37.350 RON ↓13,6% |
| 3 | Paturi metalice | 538.800 RON | EURODIDACTICA S.R.L. | 465.000 RON ↓13,7% |
Participanți · 11 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PROMTINTER EXPERT SRL CUI RO 18106293
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
NEW MOB EXPANSION SRL CUI RO 29328333
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
EURODIDACTICA SRL CUI 21693430
Valoare atribuită
1.267.350 RON
din 1.577.593 RON estimat
19,7%
Adjudecat la 80,3% din estimat · economie 310.243 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.