Atribuită Anunț de participare

ACORD CADRU DE FURNIZARE Reactivi compatibili cu Aparatul de Hematologie MS4s conform caiet de sarcini atasat in SEAP

Număr anunț
CN1041555
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA CALARASI "Dr. POMPEI SAMARIAN (CUI 3233078)
Furnizor / câștigător
PRION POCT SRL (CUI 25426886)
Cod CPV
33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.425.600 RON
Valoare atribuită
3.108.600 RON
Data publicării
14.04.2022 19:00
Anunț de atribuire
CAN1085937
Termen limită
16.05.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 075-199654
Documentație de atribuire
DF1144071

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
PRION POCT SRL CUI 25426886

Valoare atribuită

3.108.600 RON

din 1.425.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.