Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 40,4% sub estimat

Furnizare de dezinfectanti

Număr anunț
SCN1093852
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA ASISTENTA SOCIALA CONSTANTA (CUI 35804563)
Furnizor / câștigător
SOCADANCE MD SRL (CUI 18392942)
Cod CPV
24455000-8 · Dezinfectanti (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
178.050,50 RON
Valoare atribuită
106.136 RON 40,4% sub estimat
Data publicării
29.09.2021 09:33
Anunț de atribuire
SCNA1063798
Termen limită
18.10.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1125782

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
SOCADANCE MD SRL CUI 18392942
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
AQUATOR SRL CUI RO 15651244
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

106.136 RON

din 178.050,50 RON estimat 40,4%

Adjudecat la 59,6% din estimat · economie 71.914,50 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.