Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat

Lucrări de reparaţii drumuri pentru străzile de pe raza Comunei Livezeni

Număr anunț
SCN1093842
Autoritate contractantă
COMUNA LIVEZENI (CUI 4619140)
Furnizor / câștigător
ROMARIS SRL (CUI 13658530)
Cod CPV
45233141-9 · Lucrari de intretinere a drumurilor (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
476.470,60 RON
Valoare atribuită
475.775 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
29.09.2021 09:14
Anunț de atribuire
SCNA1062289
Termen limită
15.10.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1125883

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROMARIS SRL CUI RO 13658530
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
CITADIN PREST SA CUI RO 7774378
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

475.775 RON

din 476.470,60 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 695,60 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.