Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,8% sub estimat
Servicii de înregistrare sistematică a imobilelor în Sistemul Integrat de Cadastru și Carte funciară în sectoarele cadastrale 0, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 21, 22, 27, 28, 29, 35, 36, 39 din Comuna Mănești, județul Dâmbovița și aplicația de administrare a datelor imobilelor înregistrate
- Număr anunț
- SCN1093829
- Autoritate contractantă
- Comuna Manesti (Primaria Manesti) (CUI 4344619)
- Furnizor / câștigător
- MOLBAK PROIECT S.R.L. (CUI 35056055)
- Cod CPV
- 71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 438.000 RON
- Valoare atribuită
- 429.998,52 RON 1,8% sub estimat
- Data publicării
- 29.09.2021 08:47
- Anunț de atribuire
- SCNA1061426
- Termen limită
- 20.10.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1125064
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MOLBAK PROIECT S.R.L. CUI RO35056055
Valoare atribuită
429.998,52 RON
din 438.000 RON estimat
1,8%
Adjudecat la 98,2% din estimat · economie 8.001,48 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.