Atribuită
Anunț de participare
Autoturisme de teren prin "Programul de stimulare a înnoirii parcului auto național 2020-2024"
- Număr anunț
- SCN1093825
- Autoritate contractantă
- Administratia Nationala "Apele Romane" - Administratia Bazinala de Apa Siret (CUI RO18264854)
- Furnizor / câștigător
- DAREN AUTOMOBILE S.R.L. (CUI 15934070)
- Cod CPV
- 34110000-1 · Autoturisme (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 369.747,89 RON
- Valoare atribuită
- 369.613,36 RON
- Data publicării
- 29.09.2021 08:43
- Anunț de atribuire
- SCNA1060014
- Termen limită
- 11.10.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1125786
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- Clauze contractuale.docx.p7s
- FisaDate_DF1125786.pdf
- Sectiunea formulare.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DEDEMAN AUTOMOBILE S.R.L. CUI RO15934070
Valoare atribuită
369.613,36 RON
din 369.747,89 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro