Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 82,0% sub estimat

FURNIZARE ECHIPAMENTE MEDICALE (inclusiv transport, instalare, punere în funcțiune și testare) pentru implementarea proiectului “Furnizarea serviciilor de sănătate din programele de prevenție, depistare precoce, diagnostic și tratament precoce al leziunilor precanceroase colorectale în regiunea Sud-Est” in baza contractului de finantare POCU/756/4/9/136941.

Număr anunț
CN1041604
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF. APOSTOL ANDREI (CUI 4301103)
Furnizor / câștigător
GENERAL ELECTRIC MEDICAL SYSTEMS ROMANIA SRL (CUI 12924986)
Cod CPV
33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.754.714,27 RON
Valoare atribuită
316.702,36 RON 82,0% sub estimat
Data publicării
15.04.2022 19:01
Anunț de atribuire
CAN1089846
Termen limită
23.05.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 076-207136
Documentație de atribuire
DF1144245

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (11)

Estimat: 1.754.714,27 RON Adjudecat: 316.702,36 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Echipamente medicale – lot 1 1.296.000 RON Anulat
2 Monitor functii vitale si accesorii compatibile 45.000 RON S.C. BIOTECHNICS IMPLANT S.R.L. 12.000 RON ↓73,3%
3 Defibrilator 38.000 RON Anulat
4 Aspirator mobil secretii 63.000 RON LIAMED 6.636 RON ↓89,5%
5 Aparat de anestezie cu accesorii compatibile si troliu 126.830 RON S.C. GENERAL ELECTRIC MEDICAL SYSTEMS ROMANIA S.R.L. 126.000 RON ↓0,7%
6 Carucior mobil pentru transport endoscoape 19.000 RON TEHNO ELECTRO MEDICAL COMPANY S.R.L. 18.770 RON ↓1,2%
7 Microtom rotativ manual 40.035 RON LABORATORIUM LIFE SCIENCE SRL 39.000 RON ↓2,6%
8 Microscop digital binocular tip 1 16.700 RON HYPO TECH & CONSULTING SRL 16.700 RON
9 Microscop binocular tip 2 43.239,27 RON Elta 90 Medical Research SRL 43.236,36 RON
10 Automat de colorare lame 57.700 RON Proton Impex 2000 S.R.L. 48.510 RON ↓15,9%
11 Lampa sterilizare UV 9.210 RON PROTON IMPEX 2000 5.850 RON ↓36,5%

Participanți · 19 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Încă 16 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

316.702,36 RON

din 1.754.714,27 RON estimat 82,0%

Adjudecat la 18,0% din estimat · economie 1.438.011,91 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.