Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 47,2% sub estimat

Acord cadru furnizare produse agro-alimentare - COZONAC 500 gr/buc

Număr anunț
CN1041603
Autoritate contractantă
Penitenciarul cu Regim de Maxima Siguranta Giurgiu (CUI 13476015)
Furnizor / câștigător
OLYMEL FLAMINGO FOOD SRL (CUI 25347278)
Cod CPV
15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
33.660 RON
Valoare atribuită
17.767,50 RON 47,2% sub estimat
Data publicării
14.04.2022 17:20
Anunț de atribuire
CAN1087646
Termen limită
02.05.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1144204

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

17.767,50 RON

din 33.660 RON estimat 47,2%

Adjudecat la 52,8% din estimat · economie 15.892,50 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.