Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 3,5% sub estimat
SERINGI DIFERITE MARIMI
- Număr anunț
- SCN1093985
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ZALAU (CUI 4291719)
- Furnizor / câștigător
- SUPERFOOD COMPANY SRL (CUI 6045338)
- Cod CPV
- 33141310-6 · Seringi (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 506.000 RON
- Valoare atribuită
- 488.236,35 RON 3,5% sub estimat
- Data publicării
- 30.09.2021 15:35
- Anunț de atribuire
- SCNA1061210
- Termen limită
- 11.10.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1125932
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
NOVITRADE SRL CUI RO 15011423
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SUPERFOOD COMPANY SRL CUI RO 6045338
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
DELUXE CARDS CUI RO18035010
Valoare atribuită
488.236,35 RON
din 506.000 RON estimat
3,5%
Adjudecat la 96,5% din estimat · economie 17.763,65 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.