Atribuită Anunț de participare

Laptop transa 5

Număr anunț
CN1035432
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
Furnizor / câștigător
STREAM NETWORKS SRL (CUI 9911870)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
420.168 RON
Valoare atribuită
420.100 RON
Data publicării
30.09.2021 15:32
Anunț de atribuire
CAN1068901
Termen limită
01.11.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1126020

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
STREAM NETWORKS SRL CUI RO 9911870
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086

Valoare atribuită

420.100 RON

din 420.168 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.