Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat

Contract de furnizare Email security gateway

Număr anunț
CN1035425
Autoritate contractantă
UM 02499 BUCURESTI (CUI 5129783)
Furnizor / câștigător
DENDRIO SOLUTIONS S.R.L. (CUI 11973883)
Cod CPV
48730000-4 · Pachete software de securitate (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
451.260 RON
Valoare atribuită
451.000 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
30.09.2021 13:59
Anunț de atribuire
CAN1070129
Termen limită
01.11.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1126006

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

451.000 RON

din 451.260 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 260 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.