Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 13,4% sub estimat
Lucrari de igienizare (reparatii si vopsitorii lavabile pereti si tavane) pentru sediul AS1FP din Str. Caransebes, nr. 1, Sector 1
- Număr anunț
- SCN1093977
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA REGIONALA A FINANTELOR PUBLICE BUCURESTI (CUI 4193117)
- Furnizor / câștigător
- INSTAL GRUP CONSTRUCT S.R.L. (CUI 7738383)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 49.524,80 RON
- Valoare atribuită
- 42.896,03 RON 13,4% sub estimat
- Data publicării
- 30.09.2021 12:51
- Anunț de atribuire
- SCNA1065263
- Termen limită
- 11.10.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1126017
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
INSTAL GRUP CONSTRUCT S.R.L. CUI RO 7738383
Valoare atribuită
42.896,03 RON
din 49.524,80 RON estimat
13,4%
Adjudecat la 86,6% din estimat · economie 6.628,77 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.