Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 79,6% sub estimat

Contract de furnizare uniforme de serviciu D.S. Botosani

Număr anunț
CN1035419
Autoritate contractantă
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
Furnizor / câștigător
PIETA SRL (CUI 6582480)
Cod CPV
18222000-1 · Haine de serviciu (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
579.693 RON
Valoare atribuită
118.042,05 RON 79,6% sub estimat
Data publicării
30.09.2021 10:10
Anunț de atribuire
CAN1071514
Termen limită
04.11.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1125815

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (3)

Estimat: 579.693 RON Adjudecat: 118.042,05 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Contract de furnizare uniforme (costume, scurte) 455.080 RON Anulat
2 Contract de furnizare camasi 92.180 RON PIETA 92.180 RON
3 Contract de furnizare sosete 32.433 RON SC VALYROM PROD SRL 25.862,05 RON ↓20,3%

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
VALYROM PROD SRL CUI RO2862274
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
PIETA SRL CUI RO 6582480
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
CISEROM SA CUI RO 1772076

Valoare atribuită

118.042,05 RON

din 579.693 RON estimat 79,6%

Adjudecat la 20,4% din estimat · economie 461.650,95 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.