Atribuită Anunț de participare

Tablete PC M21-A1

Număr anunț
SCN1093945
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA TEHNICA DIN CLUJ NAPOCA (CUI 4288306)
Furnizor / câștigător
REDTECH ELECTRONIC BRANDS S.R.L. (CUI 42172729)
Cod CPV
30213200-7 · Tablet PC (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.580 RON
Valoare atribuită
31.559 RON
Data publicării
30.09.2021 09:46
Anunț de atribuire
SCNA1062426
Termen limită
14.10.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1125983

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
ATEX COMPUTER SRL CUI RO 2885022
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
SELECT IT SRL CUI RO 25808681
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

31.559 RON

din 20.580 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.