Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,6% sub estimat
Lucrări de execuție pentru obiectivul MODERNIZARE ȘI EFICIENTIZARE SISTEM DE ILUMINAT PUBLIC IN MUNICIPIUL PITEȘTI
- Număr anunț
- SCN1093937
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL PITESTI - CONSILIUL LOCAL AL MUNICIPIULUI PITESTI (CUI 4317967)
- Furnizor / câștigător
- URBIOLED SRL (CUI 32614831)
- Cod CPV
- 45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.375.398,81 RON
- Valoare atribuită
- 4.260.524,96 RON 2,6% sub estimat
- Data publicării
- 30.09.2021 09:20
- Anunț de atribuire
- SCNA1066567
- Termen limită
- 06.12.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1125864
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
URBIOLED SRL CUI 32614831
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
SAN SYSTEMS INDUSTRY S.R.L. CUI 3113365
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
FLASH LIGHTING SERVICES SA CUI RO 13845929
Valoare atribuită
4.260.524,96 RON
din 4.375.398,81 RON estimat
2,6%
Adjudecat la 97,4% din estimat · economie 114.873,85 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.