Atribuită Anunț de participare

PACHET DETERMINARE GAZE, ELECTROLITI SI COOXIMETRIE PENTRU ANALIZORUL GASTAT 735, sau echivalent

Număr anunț
SCN1093925
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Judetean de Urgenta"Sfantul Apostol Andrei (CUI 3126853)
Furnizor / câștigător
SYNTTERGY CONSULT SRL (CUI 14446373)
Cod CPV
33141625-7 · Truse de diagnosticare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
468.000 RON
Valoare atribuită
468.000 RON
Data publicării
30.09.2021 08:25
Anunț de atribuire
SCNA1061347
Termen limită
18.10.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1125454

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
SYNTTERGY CONSULT SRL CUI RO 14446373

Valoare atribuită

468.000 RON

din 468.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.