Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat

SISTEM INFORMATIC FORMAT DIN: SERVER HOST, FORTIGATE60F, SERVER BACKUP VEEAM

Număr anunț
SCN1093924
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA A POLITIEI LOCALE TIMISOARA (CUI 27872311)
Furnizor / câștigător
COMPUTERLINE SRL (CUI 17994710)
Cod CPV
48820000-2 · Servere (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
105.378,15 RON
Valoare atribuită
105.300 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
30.09.2021 08:25
Anunț de atribuire
SCNA1060886
Termen limită
07.10.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1125924

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
COMPUTERLINE SRL CUI RO 17994710

Valoare atribuită

105.300 RON

din 105.378,15 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 78,15 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.