Atribuită
Anunț de participare
Furnizare Echipamente IT: Calculator Desktop PC (Computer de birou), Computer personal portabil (laptop)
- Număr anunț
- SCN1094105
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE IMPOZITE SI TAXE LOCALE A SECTORULUI 1 (CUI 12293095)
- Furnizor / câștigător
- STREAM NETWORKS SRL (CUI 9911870)
- Cod CPV
- 30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 166.386 RON
- Valoare atribuită
- 166.353 RON
- Data publicării
- 01.10.2021 15:31
- Anunț de atribuire
- SCNA1062152
- Termen limită
- 12.10.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1126302
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (2)
Estimat: 166.386 RON Adjudecat: 166.353 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Calculator Desktop PC (Computer de birou) | 95.798 RON | — | |
| 2 | Computer personal portabil (laptop) | 70.588 RON | STREAM NETWORKS S.R.L. | 166.353 RON |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
STREAM NETWORKS SRL CUI RO 9911870
Valoare atribuită
166.353 RON
din 166.386 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro