Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 4,6% sub estimat
Anvelope
- Număr anunț
- SCN1094047
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE -ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA BANAT (CUI RO23886284)
- Furnizor / câștigător
- ROMSYSTEMS S.R.L. (CUI 15304296)
- Cod CPV
- 34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 33.670 RON
- Valoare atribuită
- 32.112,95 RON 4,6% sub estimat
- Data publicării
- 01.10.2021 10:35
- Anunț de atribuire
- SCNA1062797
- Termen limită
- 14.10.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1126040
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROMSYSTEMS S.R.L. CUI RO 15304296
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
IKARUS TRANS SRL CUI RO 18286992
Valoare atribuită
32.112,95 RON
din 33.670 RON estimat
4,6%
Adjudecat la 95,4% din estimat · economie 1.557,05 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.