Atribuită
Anunț de participare
Contract de furnizare aparatura medicala - Licitatie POIM II - SMIS 142045
- Număr anunț
- CN1041612
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SIBIU (CUI 4240898)
- Furnizor / câștigător
- GENERAL ELECTRIC MEDICAL SYSTEMS ROMANIA SRL (CUI 12924986)
- Cod CPV
- 33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.049.013,37 RON
- Valoare atribuită
- 5.048.000 RON
- Data publicării
- 17.04.2022 09:00
- Anunț de atribuire
- CAN1080908
- Termen limită
- 23.05.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 077-209423
- Documentație de atribuire
- DF1144178
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GENERAL ELECTRIC MEDICAL SYSTEMS ROMANIA SRL CUI RO 12924986
Subcontractanți 4
FARMATIN MEDICAL SRL CUI 32526217
HV SHIELDING SRL CUI 18746098
LUMAMED HEALTH & CARE SRL CUI RO27335105
TEST TRADING SRL CUI RO 5889045
Valoare atribuită
5.048.000 RON
din 5.049.013,37 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro