Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 53,0% sub estimat
Stație de lucru TEMPEST All-in-One
- Număr anunț
- CN1035357
- Autoritate contractantă
- UM 02499 BUCURESTI (CUI 5129783)
- Furnizor / câștigător
- BLUESPACE TECHNOLOGY S.A. (CUI 28627965)
- Cod CPV
- 30214000-2 · Puncte de lucru (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie restransa acceleratacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.670.924,37 RON
- Valoare atribuită
- 1.256.000 RON 53,0% sub estimat
- Data publicării
- 02.10.2021 01:35
- Anunț de atribuire
- CAN1070144
- Termen limită
- 18.10.2021 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 192-501112
- Documentație de atribuire
- DF1126024
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
BLUESPACE TECHNOLOGY S.A. CUI RO28627965
Oferta 2
Individuala
Ofertant
HEADLIGHT SOLUTIONS SRL CUI RO31993133
Valoare atribuită
1.256.000 RON
din 2.670.924,37 RON estimat
53,0%
Adjudecat la 47,0% din estimat · economie 1.414.924,37 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.