Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 15,0% sub estimat
ACHIZITIE ECHIPAMENTE I.T in cadrul proiectului "Desfasurarea în bune conditii a serviciului public de educatie în mediul online pentru anul scolar 2020- 2021 la Scoala Gimnaziala nr. 1 din Orasul Pantelimon, judetul Ilfov”, COD SMIS 145013
- Număr anunț
- CN1041707
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA ORASULUI PANTELIMON (CUI 4420759)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 30213200-7 · Tablet PC (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.828.708,44 RON
- Valoare atribuită
- 2.404.398,20 RON 15,0% sub estimat
- Data publicării
- 20.04.2022 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1086232
- Termen limită
- 23.05.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 079-211328
- Documentație de atribuire
- DF1144258
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALTEX ROMANIA SRL CUI 2864518
Subcontractanți 1
ORANGE ROMANIA SA CUI RO 9010105
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ELSACO SOLUTIONS SRL CUI 14364265
Subcontractanți 1
TELEKOM ROMANIA MOBILE COMMUNICATIONS S.A. CUI RO 11952970
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
GRADACOS S.R.L. CUI 42018534
Terți susținători 1
VISUAL FAN S.A. CUI RO14724950
Valoare atribuită
2.404.398,20 RON
din 2.828.708,44 RON estimat
15,0%
Adjudecat la 85,0% din estimat · economie 424.310,24 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.