Anulată
Anunț de participare
Furnizare autoutilitare VAN tip N1
- Număr anunț
- SCN1094193
- Autoritate contractantă
- Academia de Politie Alexandru Ioan Cuza Bucuresti (CUI 4266472)
- Cod CPV
- 34136200-1 · Furgoane carosate (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 144.957,98 RON
- Valoare finală
- 0 RON
- Data publicării
- 04.10.2021 16:12
- Anunț de atribuire
- SCNA1060018
- Termen limită
- 15.10.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1126415
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (2)
Estimat: 144.957,98 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Autoutilitara VAN din categoria N1 dotata cu instalatie frigori… | 88.235,29 RON | Anulat | — |
| 2 | Autoutilitara VAN din categoria N1 | 56.722,69 RON | Anulat | — |
Participanți
Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.