Atribuită
Anunț de participare
Furnizare clorura de calciu tehnica (pentru deszapezire)
- Număr anunț
- SCN1094161
- Autoritate contractantă
- URBAN SERV S.A. (CUI RO10863076)
- Furnizor / câștigător
- EMAD SERV MILENIUM SRL (CUI 19078108)
- Cod CPV
- 24312120-1 · Cloruri (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 48.000 RON
- Valoare atribuită
- 77.750 RON
- Data publicării
- 04.10.2021 10:18
- Anunț de atribuire
- SCNA1061384
- Termen limită
- 14.10.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1126173
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
EMAD SERV MILENIUM SRL CUI RO 19078108
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ATAI CHEMICALS SRL CUI RO 18211884
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
CHIMCOMPLEX SA BORZESTI CUI RO 960322
Valoare atribuită
77.750 RON
din 48.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro