Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 27,1% sub estimat

ECHIPAMENT INDIVIDUAL DE PROTECȚIE DE MARE VIZIBILITATE PENTRU SEZONUL DE IARNĂ ȘI PARȚIAL SEZONUL DE VARĂ, PENTRU PERSONALUL DE INTERVENȚIE DIN CADRUL SERVICIULUI DE AMBULANȚĂ JUDEȚEAN MARAMUREȘ.

Număr anunț
SCN1094130
Autoritate contractantă
Serviciul de Ambulanta Judetean Maramures (CUI 7572662)
Furnizor / câștigător
C&A COMPANY CONSULTING SRL (CUI 17081603)
Cod CPV
18143000-3 · Echipamente de protectie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
218.020 RON
Valoare atribuită
158.954,40 RON 27,1% sub estimat
Data publicării
04.10.2021 08:25
Anunț de atribuire
SCNA1067314
Termen limită
12.10.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1126294

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
MATEI CONF GRUP SRL CUI RO 15158867

Valoare atribuită

158.954,40 RON

din 218.020 RON estimat 27,1%

Adjudecat la 72,9% din estimat · economie 59.065,60 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.