Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 79,9% sub estimat

Autovehicule

Număr anunț
CN1035396
Autoritate contractantă
ENGIE ROMANIA S.A. (CUI RO13093222)
Furnizor / câștigător
RENAULT COMMERCIAL ROUMANIE SRL (CUI 13943110)
Cod CPV
34100000-8 · Autovehicule (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.069.013,45 RON
Valoare atribuită
1.623.200 RON 79,9% sub estimat
Data publicării
04.10.2021 01:35
Anunț de atribuire
CAN1071536
Termen limită
02.11.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 193-503747
Documentație de atribuire
DF1125941

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Adjudecat: 1.623.200 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot 1 - Autoturism SUV 4x4, 2. Lot 2 - Autoutilitara categoria … RENAULT COMMERCIAL ROUMANIE S.R.L. 1.409.600 RON
6 Lot 6 - Autoturism cu tehnologie hibrid ROADHILL AUTOMOTIVE SRL 213.600 RON

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

1.623.200 RON

din 8.069.013,45 RON estimat 79,9%

Adjudecat la 20,1% din estimat · economie 6.445.813,45 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.