Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 52,2% sub estimat

Sisteme interactive, echipamente IT si multifunctionale

Număr anunț
CN1035397
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
Furnizor / câștigător
MATRIX SOLUTIONS SRL (CUI 28355283)
Cod CPV
30195200-4 · Table electronice cu posibilitate de copiere sau accesorii (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
173.188,26 RON
Valoare atribuită
82.850 RON 52,2% sub estimat
Data publicării
04.10.2021 01:35
Anunț de atribuire
CAN1069182
Termen limită
04.11.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 193-501672
Documentație de atribuire
DF1125887

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (5)

Estimat: 173.188,26 RON Adjudecat: 82.850 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Laptop-uri 19.281,29 RON Anulat
2 Desktop-uri 22.983,19 RON Anulat
3 Videoproiectoare 21.476,13 RON Anulat
4 Multifunctionale 33.439,24 RON Anulat
5 Sisteme interactive 76.008,41 RON SC Matrix Solutions SRL 82.850 RON

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
MATRIX SOLUTIONS SRL CUI RO 28355283
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
TOP TECH CUI RO 2114184

Valoare atribuită

82.850 RON

din 173.188,26 RON estimat 52,2%

Adjudecat la 47,8% din estimat · economie 90.338,26 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.