Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 3,9% sub estimat

Furnizare rigole monobloc

Număr anunț
SCN1094277
Autoritate contractantă
SC EDILITARA PUBLIC SA TG-JIU (CUI RO27295841)
Furnizor / câștigător
ACO SRL (CUI 11525316)
Cod CPV
44115000-9 · Elemente de montaj pentru constructii (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
198.585 RON
Valoare atribuită
190.931,25 RON 3,9% sub estimat
Data publicării
05.10.2021 15:24
Anunț de atribuire
SCNA1060968
Termen limită
13.10.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1126399

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ACO SRL CUI 11525316

Valoare atribuită

190.931,25 RON

din 198.585 RON estimat 3,9%

Adjudecat la 96,1% din estimat · economie 7.653,75 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.