Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 6,0% sub estimat
Servicii de reparatie si intretinere(inclusiv piese de schimb)pentru autoutilitarele Citroen Jumper,apartinand DRDP Cluj
- Număr anunț
- CN1041724
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
- Furnizor / câștigător
- ALEX AUTO SERVICE SRL (CUI 243662)
- Cod CPV
- 50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 797.756 RON
- Valoare atribuită
- 749.756 RON 6,0% sub estimat
- Data publicării
- 20.04.2022 15:00
- Anunț de atribuire
- CAN1082262
- Termen limită
- 23.05.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 079-212497
- Documentație de atribuire
- DF1144395
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALEX AUTO SERVICE SRL CUI RO 243662
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
INTER CARS ROMÂNIA SRL CUI RO 24195562
Subcontractanți 1
AUTODOC SRL CUI 24306822
Valoare atribuită
749.756 RON
din 797.756 RON estimat
6,0%
Adjudecat la 94,0% din estimat · economie 48.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.