Atribuită
Anunț de participare
„Reparatii statii automate UCC aferente Hidroelectrica SA” – 5 loturi
- Număr anunț
- SCN1094243
- Autoritate contractantă
- SPEEH HIDROELECTRICA SA (CUI RO13267213)
- Furnizor / câștigător
- Universitatea Tehnica din Cluj Napoca (CUI 13847750)
- Cod CPV
- 72267200-1 · Repararea resurselor logice de tehnologie a informatiei (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 237.472,88 RON
- Valoare atribuită
- 237.388 RON
- Data publicării
- 05.10.2021 09:14
- Anunț de atribuire
- SCNA1064767
- Termen limită
- 20.10.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1126250
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
Universitatea Tehnica din Cluj Napoca CUI RO13847750
Valoare atribuită
237.388 RON
din 237.472,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro