Atribuită Anunț de participare

Unitate auto-returnare cu 3 unitaţi de sortare

Număr anunț
SCN1094242
Autoritate contractantă
BIBLIOTECA JUDETEANA GEORGE BARITIU BRASOV (CUI 4443159)
Furnizor / câștigător
SOFTLINK CENTRAL EUROPE SRL (CUI 15169130)
Cod CPV
30238000-6 · Echipament de automatizare pentru biblioteca (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
147.058,82 RON
Valoare atribuită
147.000 RON
Data publicării
05.10.2021 09:06
Anunț de atribuire
SCNA1060243
Termen limită
15.10.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1126418

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

147.000 RON

din 147.058,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.