Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 50,8% sub estimat
Echipamente mobile IT de tip tablete cu acces la internet pentru 24 de luni
- Număr anunț
- CN1035424
- Autoritate contractantă
- Universitatea "Alexandru Ioan Cuza" Iasi (CUI 4701126)
- Furnizor / câștigător
- ORANGE ROMANIA SA (CUI 9010105)
- Cod CPV
- 30213200-7 · Tablet PC (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.932.720 RON
- Valoare atribuită
- 950.208 RON 50,8% sub estimat
- Data publicării
- 05.10.2021 01:37
- Anunț de atribuire
- CAN1072208
- Termen limită
- 03.11.2021 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 194-504467
- Documentație de atribuire
- DF1126011
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ORANGE ROMANIA SA CUI RO 9010105
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ELSACO SOLUTIONS SRL CUI 14364265
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
TELEKOM ROMANIA MOBILE COMMUNICATIONS S.A. CUI RO 11952970
Valoare atribuită
950.208 RON
din 1.932.720 RON estimat
50,8%
Adjudecat la 49,2% din estimat · economie 982.512 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.