Atribuită
Anunț de participare
Delegarea gestiunii prin contract de achizitie publica a Serviciului de salubrizare al Municipiului Medgidia, judetul Constanta
- Număr anunț
- CN1035411
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL MEDGIDIA (CUI 4301456)
- Furnizor / câștigător
- IRIDEX GROUP SALUBRIZARE SRL (CUI 24342060)
- Cod CPV
- 90500000-2 · Servicii privind deseurile menajere si deseurile (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.682.103 RON
- Valoare atribuită
- 8.432.170,64 RON
- Data publicării
- 05.10.2021 01:37
- Anunț de atribuire
- CAN1070520
- Termen limită
- 08.11.2021 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 193-502785
- Documentație de atribuire
- DF1125923
Documente
Documentația de atribuire
- ANEXE .pdf.p7m
- Caiet de sarcini.pdf.p7m
- Draft contract.pdf.p7m
- FisaDate_DF1125923.pdf
- formulare pt salubrizare nou.docx.p7m
- Regulament.pdf.p7m
- Studiu de oportunitate.pdf.p7m
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
IRIDEX GROUP SALUBRIZARE SRL CUI RO 24342060
Valoare atribuită
8.432.170,64 RON
din 7.682.103 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro