Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 93,3% sub estimat
Computere de birou, Computere portabile, tablete și monitoare
- Număr anunț
- CN1035403
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Vest din Timisoara (CUI RO4250670)
- Furnizor / câștigător
- REDTECH ELECTRONIC BRANDS S.R.L. (CUI 42172729)
- Cod CPV
- 30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.003.766,46 RON
- Valoare atribuită
- 67.353 RON 93,3% sub estimat
- Data publicării
- 05.10.2021 01:36
- Anunț de atribuire
- CAN1069935
- Termen limită
- 01.11.2021 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 193-501837
- Documentație de atribuire
- DF1125995
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa 4_Formular oferta tehnica_lot 1 Computere de birou tip desktop.docx.p7s
- Anexa 4_Formular oferta tehnica_ lot 2 Computere de birou tip statie de lucru.docx.p7s
- Anexa 4_Formular oferta tehnica_lot 3 Computere de birou AIO.docx.p7s
- Anexa 4_Formular oferta tehnica_ lot 4 Computere portabile.docx.p7s
- Anexa 4_Formular oferta tehnica_ lot 5 Tablete.docx.p7s
- Anexa 4_Formular oferta tehnica_ lot 6 Monitoare.docx.p7s
- Caiet de sarcini lot 1 Computere de birou tip desktop.docx.p7s
- Caiet de sarcini lot 2 Computere de birou tip statie de lucru.docx.p7s
- Caiet de sarcini lot 3 Computere de birou AIO.docx.p7s
- Caiet de sarcini lot 4 Computere portabile.docx.p7s
- Caiet de sarcini lot 5 Tablete.docx.p7s
- Caiet de sarcini lot 6 Monitoare.docx.p7s
- FisaDate_DF1125995.pdf
Loturi (6)
Estimat: 1.003.766,46 RON Adjudecat: 67.353 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Computere de birou tip desktop | 125.042,01 RON | Anulat | — |
| 2 | Computer de birou tip statie de lucru | 159.029,40 RON | Anulat | — |
| 3 | Computer de birou AIO | 392.150 RON | Anulat | — |
| 4 | Computere portabile – 34 buc | 160.033,61 RON | Anulat | — |
| 5 | Tablete | 92.562 RON | S.C. RedTech ELECTRONIC BRANDS S.R.L. | 67.353 RON ↓27,2% |
| 6 | Monitoare | 74.949,44 RON | Anulat | — |
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
REDTECH ELECTRONIC BRANDS S.R.L. CUI 42172729
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
REVITECH GLOBAL SOLUTIONS S.R.L. CUI 38899894
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Valoare atribuită
67.353 RON
din 1.003.766,46 RON estimat
93,3%
Adjudecat la 6,7% din estimat · economie 936.413,46 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.