Atribuită Anunț de participare

“Lucrări de amenajare/ construcţii şi instalaţii aferente unităţilor de învăţământ şi clădiri aflate în proprietatea Municipiului Baia Mare”

Număr anunț
CN1035473
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL BAIA MARE (CUI 3627692)
Furnizor / câștigător
AVRIL S.R.L. (CUI 2825969)
Cod CPV
45200000-9 · Lucrari de constructii complete sau partiale si lucrari publice (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
94.568.365,40 RON
Valoare atribuită
128.702.436,82 RON
Data publicării
05.10.2021 01:36
Anunț de atribuire
CAN1077732
Termen limită
09.11.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 195-506872
Documentație de atribuire
DF1125997

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
AVRIL S.R.L. CUI RO 2825969
Asociați 2
CONSTRUROM SA CUI RO 16161089
Subcontractanți 6
ELECTRO GRUP SRL CUI 11894640
INST-NISTOR SRL CUI RO 566132
LOYAL CENTER SRL CUI RO 14709305
SESAM PROTECT SRL CUI 27105203
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
CRISTA & CRIS SRL CUI RO 20898721
Asociați 2
I.C.E.P. SRL CUI RO 12531413
AEDILIS PROIECT SRL CUI RO 16927071
Subcontractanți 4
AMISA PROIECT SRL CUI RO 18262144
SICA GUARD SRL CUI RO 27488907

Valoare atribuită

128.702.436,82 RON

din 94.568.365,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.