Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 28,0% sub estimat

Licență bază de date Oracle RDBMS sau echivalent

Număr anunț
CN1035632
Autoritate contractantă
UM 02499 BUCURESTI (CUI 5129783)
Furnizor / câștigător
ROMFLEX SISTEM SRL (CUI 16277637)
Cod CPV
48612000-1 · Sistem de gestiune a bazelor de date (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
87.534,45 RON
Valoare atribuită
63.028 RON 28,0% sub estimat
Data publicării
06.10.2021 19:23
Anunț de atribuire
CAN1070167
Termen limită
08.11.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1126720

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROMFLEX SISTEM SRL CUI RO 16277637
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

63.028 RON

din 87.534,45 RON estimat 28,0%

Adjudecat la 72,0% din estimat · economie 24.506,45 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.