Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 3,2% sub estimat

AUTOVEHICUL NOU, CU SISTEM DE PROPULSIE HYBRID PENTRU UAT GHIMBAV, jud. BRASOV

Număr anunț
SCN1094359
Autoritate contractantă
Primaria Orasului ghimbav (CUI 4801362)
Furnizor / câștigător
MOTORS MANAGEMENT SRL (CUI 30490818)
Cod CPV
34100000-8 · Autovehicule (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
157.532,35 RON
Valoare atribuită
152.500 RON 3,2% sub estimat
Data publicării
06.10.2021 15:56
Anunț de atribuire
SCNA1060093
Termen limită
13.10.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1125560

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

152.500 RON

din 157.532,35 RON estimat 3,2%

Adjudecat la 96,8% din estimat · economie 5.032,35 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.